• Технологія будівництва

  Незнімна опалубка

  Блоки або панелі з різних матеріалів, які монтуються в єдину опалубну конструкцію - форму для укладання монолітного армованого бетону. Прискорює і спрощує будівництво за рахунок об'єднання декількох операцій в одному технологічному циклі.
  Штукатурка
  Пластикові розпірки
  Гіпсові плити
  Арматура
  Бетон
  Пластикові розпірки
  Утеплювач "Neopor"
  Армована сітка
  Штукатурка "Короїд"

  Фундамент

  Фундамент, виготовляється з запасом міцності в 30 – 40%. Для будинку по технології “незнімна опалубка”, підходять стрічковий і монолітний фундамент, залежно від аналізу грунту і рельєфу ділянки. Також може використовуватися комбінований тип фундаменту.

   

  Склад несучих стін

  Основа стіни складається з блоків гіпсових плит, пластикових розпірок і утеплювача “Neopor”. Дані блоки з’єднуються між собою за принципом конструктора і простір, залишене розпірками, армується і заливається бетоном. В результаті стіна складається з монолітної плити, з гіпсовими плитами всередині і утеплювачем зовні. Дана стіна легко штукатуриться зовні і всередині.

   

   

   

  Міжкімнатні перегородки

  Перегородки в такому будинку формуються таким же чином як і в будинку з газоблоку. Конструкція перегородок також може бути покрита звукоізоляційним шаром, але це використовують в рідкісних випадках, посокльку звукоізоляції від самої стіни цілком достатньо.

   

  Склад міжповерхового перекриття

  Основа перекриття складається з литої бетонної плити. Зверху плити укладається шар звукоізоляційного матеріалу, поверх якого заливається бетонна стяжка. Поверх стяжки стелитися підкладка, на яку укладається ламінат. Знизу плита штукатуриться або робиться підвісну стелю. Варіантів обробки – необмежені.

   

  Дах

  Облаштування даху будинку може бути максимально різноманітним. Від односкатной і плоскою, до складної многоскатной даху. Каркас даху складається з дерев’яних брусів і також утеплюється, в разі потреби захищається волого і вітрозахистом. А вибір зовнішнього матеріалу покрівлі необмежений. Внутрішня годину даху, також, як і стіни, може бути оброблена великою кількістю оздоблювальних матеріалів.