• Технологія будівництва

  Каркас

  Технологія будівництва каркасних будинків - одна з найпопулярніших і перспективних для побудови малоповерхових будинків. Це спровоковано енергоефективністю та економічною вигодою, а також швидкістю споруди.
  Гіпсокартон "Knauf"
  Металевий профіль
  Дерев'яні лаги
  Паробар'єр
  Базальтова мінеральна вата
  Дерев'яний брус 150х50
  OSB плита
  Клей для мінеральної вати
  Базальтова мінеральна вата
  Армована сітка
  Штукатурка "Короїд"

   

  Фундамент

  Фундамент, виготовляється з запасом міцності в 30 – 40%. Для каркасного будинку, підходять практично всі види фундаменту. Від пальового, до монолітного, в залежності від складності споруди, а також аналізу грунту і рельєфу ділянки. Також може використовуватися комбінований тип фундаменту.

  Склад стін каркасних будинків

  Каркас стіни складається з дерев’яного бруса, з’єднаного між собою гвинтовими цвяхами. Всередину каркаса закладається базальтова мінеральна вата. Зсередини стіна закривається пароізоляційною плівкою, а зовні спеціальної волого і вітрозахисної мембраною, яка перешкоджає волозі. Стіни зашивають листами OSB, гіпсокартоном, цементно-стружкової плитою або фанерою. Оздоблення фасаду може бути дуже різноманітною, від штукатурки до облицьованого цегли. Таке поєднання дає високу міцність і енергозбереження при невеликій товщині стіни.

  Міжкімнатні перегородки

  Відмінність перегородок від зовнішніх стін в більш простій структурі. Перегородки монтуються з бруса тих же параметрів, що і основний каркас. Конструкція перегородок забезпечує високий рівень звукоізоляції і можливість нести навантаження перекриття. Також може нести додаткове навантаження у вигляді техніки або меблів, яка кріпиться безпосередньо на неї.

                

  Склад міжповерхового перекриття

  Каркас перекриття складається з дерев’яної балки і розпірок. Всередину каркаса вкла вуватися утеплювач, а також пароізоляція. Зверху накладається OSB плита, поверх якої лягає шар шумоізоляції. Надалі ця конструкція заливається бетонною стяжкою і підкладкою під необхідне покриття для підлоги.

  Дах

  Облаштування даху будинку може бути максимально різноманітним. Від односкатной і плоскою, до складної многоскатной даху. Каркас даху також утеплити за потребою і захищається волого і вітрозахистом. А вибір зовнішнього матеріалу покрівлі необмежений. Внутрішня годину даху, також, як і стіни, може бути оброблена великою кількістю оздоблювальних матеріалів.