• Технологія будівництва

    Газоблок

    Дана технологія як правило, асоціюється з теплим, швидко зводяться будинком, в якому, завдяки особливостям цього матеріалу, підтримується комфортний мікроклімат. Газоблок об'єднав в собі багато переваг матеріалів, таких як, цегла і камінь. Цей матеріал можна назвати еволюціонував матеріалом з минулих двох.
    Газоблок Штукатурка
    Газоблок Армована сітка
    Газоблок Армування
    Газоблок Блоки газоблока
    Газоблок Клей
    Газоблок Мінеральна вата
    Газоблок Армована сітка
    Газоблок Штукатурка "Короїд"

     

    Фундамент

    Фундамент, виготовляється з запасом міцності в 30 – 40%. Для будинку з газоблоку, підходять стрічковий і монолітний фундамент, залежно від аналізу грунту і рельєфу ділянки. Також може використовуватися комбінований тип фундаменту.

     

     

    Склад несучих стін будинку з газоблоку.

    Основа стіни складається з блоків газоблокаа, проармірованого між собою. Із зовнішнього боку закладається базальтова мінеральна вата, на котороую клеїтися армована сітка. Поверх цієї сітки вже виконується чистове оздоблення фасаду, в даному прикладі – це штукатурка “короїд”. Обробка може виконуватися практично будь-якими матеріалами. Зсередини стіна штукатуритися і фарбуватися, кількість варіантів внутрішньої обробки в даній технології дуже великий. Такі стіни досить швидко зводяться і мають хороші показники в енергозбереженні при правильному підході.

     

     

     

     

    Міжкімнатні перегородки

    Відмінність перегородок від зовнішніх стін в більш простій структурі. Перегородки монтуються з того ж газоблоку, який має відмінність тільки в параметрах товщини. Конструкція перегородок також може бути покрита звукоізоляційним шаром, але це використовують в рідкісних випадках, посокльку звукоізоляції від самої стіни цілком достатньо.

     

     

     

     

     

     

    Склад міжповерхового перекриття

    Основа перекриття складається з залізобетонної плити. Зверху плити укладається шар звукоізоляційного матеріалу, поверх якого заливається бетонна стяжка. Поверх стяжки стелитися підкладка, на яку укладається ламінат. Знизу до плити кріпляться металеві профілю, які дозволяють на себе закріпити гіпсокартон і провести між собою комунікації не руйнуючи цілісність плити.

     

     

    Дах

    Облаштування даху будинку може бути максимально різноманітним. Від односкатной і плоскою, до складної многоскатной даху. Каркас даху складається з дерев’яних брусів і також утеплюється, в разі потреби захищається волого і вітрозахистом. А вибір зовнішнього матеріалу покрівлі необмежений. Внутрішня годину даху, також, як і стіни, може бути оброблена великою кількістю оздоблювальних матеріалів.