• Будівельні роботи

  Які матеріали і технології ми використовуємо при будівництві:

  Все залежить від побажань замовника наш спектр послуг включає в себе такі технології будівництва:

   • Каркасне: Одна з популярних технологій, яка вже давно завоювала шанувальників в Америці, Канаді і Європі.
   • Газоблок: Можна створити будь-який індивідуальний проект, навіть з самими божевільними ідеями.
   • Незнімна опалубка: Одна з нових технологій, яка вражає своєю міцністю і швидкістю спорудження.

  Клієнт сам вибирає ту технологію, яка йому ближче. Виходячи з пердпочтеній, наша компанія допоможе правильно підібрати матеріал і технологію. Також не маловажним буде ділянку і його місце розташування, тому правильним рішенням буде звернення до нас, ще на стадії підбору землельного ділянки.

  Етапи будівництва будинку:

  • Фундамент: Від якості основи будівлі залежить надійність всієї споруди. Будівництво фундаменту проходить все ті ж етапи проектування, що і повноцінний будинок. Від креслень, до кошторису і графіка робіт. Також роботи проводяться вже при збудованому фундаменті, визначаючи якість фундаменту, прораховуючи всі технічні нюанси і протягом трьох днів надається вся інформація клієнту про подальше будівництво.
  • Коробка: Зведення коробки відбувається за погодженням з графіком з урахуванням похибки. Специфікації матеріалів і поставок заздалегідь узгоджені, що значно прискорює процес будівництва. У коробку будинку входять: стіни, перекриття, перегородки, дах і велика частина внутрішніх і зовнішніх комунікацій.
  • Оздоблювальні роботи: Відносяться до заключного етапу. Ці роботи забезпечують презентабельність будинку, істотно впливають на його експлуатацію і термін служби. Оздоблення проводиться за індивідуальним проектом замовника. У оздоблювальні роботи входять такі складові: вирівнювання підлог, укладання підлогового покриття, штукатурні та малярні роботи, установка міжкімнатних дверей, сантехніки, і інше.