• Кошторисна документація

  Складання документа по оцінці комплексу робіт проходить в кілька етапів в залежності від деталізації. У різний момент часу над кошторисом працюють різні фахівці: інженери-кошторисники, менеджер проекту, інженери проекту, логісти, технологи. В результаті спільної діяльності групи фахівців з’являється документ – кошторис та фінансовий план з графіком виконання робіт з високою точністю і опрацюванням деталей.

  Деталізація кошторису:

   

  Власні методики розрахунку дозволяють нам проводити розрахунки з різними укрупненням. Наприклад, експрес (укрупнений) розрахунок дозволяє швидко розраховувати основні конструкції без деталізації і прив’язки до локальної інфраструктури. У свою чергу локальні розрахунки проводяться з достатнім ступенем деталізації і прив’язкою до місцевих умов. Деталізовані (локальні) кошторису є одним з додатків до договору на будівництво.

  Відповідність дійсності:

   

  Розрахунки цін на матеріали базуються на реальному поточної вартості будівельних матеріалів. Для цього в компанії створено електронну базу діючих постачальників, яка постійно оновлюється. Кожна кошторис складена з урахуванням індивідуальних побажань замовника, на основі унікального технічного завдання, із застосуванням різних будівельних матеріалів.