• Трохи фактів про нас

  3
  Технології будівництва
  8
  Нагород
  11
  Років на ринку
  24
  Будівельні бригади
  85+
  Реалізованих об'єктів

  Історія компанії

          Будівельна компанія «ЗАТИШНИЙ БУДИНОК» успішно працює з 2008 року. Ідея створення компанії з’явилася задовго до її реєстрації. Будучи будівельником за освітою, я завжди звертав увагу на архітектурні споруди і різні будівельні рішення. Часто подорожуючи по Європі, я бачив велику кількість красивих каркасних будинків. Німеччина, Англія, Фінляндія, Польща, Чехія – в цих країнах каркасних будинків набагато більше, ніж будь-яких інших. Я задумався, чому у нас все істотно інакше і вирішив просувати ідею каркасного будівництва в Україні.? Провідні фахівці моєї компанії пройшли навчання в Фінляндії на заводі «Finnlamelli». Ми співпрацюємо з відомими європейськими виробниками, постійно цікавимося новинками на ринку каркасного будівництва, тому займаємо лідируючі позиції з будівництва каркасних будинків в регіоні. Я створював «ЗАТИШНИЙ БУДИНОК» з однією метою – розвивати каркасне будівництво в Україні. Адже це не тільки красиво, швидко і зручно, але і екологічно чисто, економічно вигідно в процесі експлуатації будинку. Також хочу звернути вашу увагу, що ми займаємося не тільки будівництвом каркасних будинків, альтанок і терас, а й спеціалізуємося на більш звичних для нашого регіону технологіях, таких як цегла, газобетон. Фахівці нашої компанії допоможуть Вам визначитися з проектом, з огляду на всі ваші побажання, створимо дизайн будинку і інтер’єру. Досвідчена архітектурна команда розробить для Вас всі необхідні плани і креслення. Ми надаємо всю технічну документацію відповідно до прийнятих норм і допомагаємо при реєстрації вже готового будинку.

  З повагою, Віктор Теличко.

  Основні технології виробництва

  В даному розділі відображені три найбільш популярні з технологій будівництва, якими займається наша будівельна компанія. Тут описані переваги і тонкощі кожної з технологій. Детальніше про кожну з технологій ви можете прочитати, натиснувши на іконку, що цікавить вас технології.

  Незнімна опалубка

  Дана технологія складається з блоків, що складаються з гіпсової плити, утеплювача «Neopor» та бетону.

  Детальніше
  Газоблок

  Дана технологія складається з газобетонних блоків з великою різновидом утеплювача та опоряджувальних матеріалів.

  Детальніше
  Каркас

  Дана технологія складається з дерев'яних стійок, всередину яких закладається необхідну кількість ефективного утеплювача.

  Детальніше

  Наші нагороди

  Про компанію Національний бізнес-рейтинг
  Про компанію Український будівельний олімп
  Про компанію Золоті руки
  Про компанію Вибір країни
  Про компанію Вибір України
  Про компанію Лідер року
  Про компанію National business-raying
  Про компанію Лідер року